Web Tabanlı Uygulamalar

Web Tabanlı Uygulama çözümlerimizle firmanıza özgürlük sağlıyoruz!

Teknoloji çağında artık bilgisayara kurulan uygulamaların yerini Web Tabanlı uygulamalar alıyor. Bu uygulamalar sayesinde; şirketinizde kullandığınız bilgisayarlara kurulu programlar yerine internet olan her ortamdan ve platformdan (bilgisayar, tablet, cep telefonu) erişebileceğiniz, tamamen hayal gücünüze bağlı olarak geliştirilebilir bir programa sahip olabilirsiniz.

Web Tabanlı uygulamalar bilgisayarınza kurulmaz. Tüm yeteneklerini uzak sunucuda barındırılan bir ortamda muhafaza eder. Bu sayede programda bir geliştirme yapıldığında, masaüstü uygulamalarda olduğu gibi her programın güncellenmesine gerek kalmadan tek noktadan yapılan güncelleme ile her kullanıcı yeni özelliklere anında erişir.

Siz hayal edin, Faust Network gerçeğe dönüştürsün..

Diğer Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimize de Göz Atabilirsiniz

Web Tasarım

Rekabet artık sadece gerçek hayatta değil. Dijital evrende sizi öne çıkaracak, ağınızı genişletecek ve sizi rakiplerinizden ayıracak en önemli özelliğinizden birisi de Web Siteniz.

Web Tabanlı Uygulamalar

Web Tabanlı Uygulama çözümlerimizle firmanıza özgürlük sağlıyoruz! Teknoloji çağında artık bilgisayara kurulan uygulamaların yerini Web Tabanlı uygulamalar alıyor.

Mobil Uygulamalar

21. Yüzyıl : Mobil Uygulama Çağı
Mobil uygulamalar sayesinde müşterinize bildirimler gönderebilir, onları web sitenize yönlendirebilir, uygulama içinden ürünlerinizi satın almalarına olanak sağlayabilirsiniz.

E- Ticaret Sitesi

Artık işletmenizi ve yeni ticaret girişiminizi e-Ticaret’e taşımanızın vakti geldi. Bu yolda Faust Network yanınızda!

SEO Hizmetleri

Dijital dünyada bilinirliğinizi arttırmak ve Web sitenizin arama motorlarıyla entegre çalışmasını istemez misiniz?

Sunucu Yönetimi

İşletmenizin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması ilk önceliğimiz. Siber tehlikelere karşı son teknoloji güvenlik duvarları ve siber güvenlik çözümleri ile sizi koruyoruz!


SİZİ DİNLİYORUZ

Formumuzu Doldurun

En Kısa Sürede İletişime Geçelim

5+2 = ?